








1 900 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| ОС | Android |
| Стан | Вживані |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 125 г |
| Висота | 164 мм |
| Товщина | 10.5 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 2800 мА/год |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 1 GB |