







950 ₴
Пакет потужності: підключений до динаміків із опором 4 Ом, невеликий підсилювач забезпечує потужність 100 Вт, отже, достатню гучність для звучання вдома, у житлових приміщеннях або кімнатах для гостей.
Приймач Bluetooth – у маленькому корпусі є приймач Bluetooth 5.0, який дозволяє бездротово передавати музику на відстань до 10 метрів.

Компактний корпус – завдяки своїм компактним розмірам MAMP-250BT можна зручно зберігати та занеобхідності заховати.
Вхід USB – порт micro USB дозволяє використовувати MAMP-250BT як зовнішню звукову карту, яка також дозволяє використовувати пасивні динаміки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miss Grey |
| Країна виробник | Китай |
| Входи | USB |
| Номінальна потужність | 250 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Підсилювач потужності |
| Управління | Bluetooth |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 370 г |
| Висота | 64 мм |
| Глибина | 123 мм |
| Довжина | 182 мм |