






1 200 ₴
Праска Imetec ZeroCalc Z3 3500
Потрійний захист від вапняного нальоту для максимальної подачі пари.
Парова праска Imetec ZeroCalc Z3 3500 з технологією захисту від накипу (подвійний фільтр + функція очищення від накипу) була розроблена для мінімізації негативного впливу вапняного нальоту та забезпечення потужної пари протягом тривалого часу.
Imetec ZeroCalc - це компактна і зручна праска з чудовими характеристиками: пластина з нержавіючої сталі потужністю 2400 Вт і паровий удар 150 г.
Технологія Imetec ECO сприяє зниженню споживання електроенергії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imetec |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал підошви праски | нержавіюча сталь |
| Паровий удар | 150 г/хв |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Побутової |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 135 мм |
| Глибина | 276 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від накипу | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція самоочищення | Так |