






880 ₴
Портативна колонка SENXINGYAN M2 Pro забезпечує відмінну якість звуку з деталізованими чистими високими частотами. Чудово підійде любителям слухати музику на природі. Колонка може відтворювати музику через Bluetooth, з microSD карти, USB флешки або через AUX кабель.
Вбудований літій-іонний акумулятор ємністю 5200 мАч забезпечує до 30 годин автономної роботи та дозволяє заряджати пристрій через USB порт, а також дозволяє використовувати колонку як повербанк для заряджання Вашого смартфона.
Високоміцна тканина та гумовий корпус дозволяють динамікам пережити всі пригоди разом з вами.
Переваги:
- Комплектний ремінь дозволяє носити стовпчик через плече.
- Технологія Bluetooth 5.0 забезпечує надійний зв'язок без переривання.
- Можливість поєднання кількох колонок SENXINGYAN M2 Pro.
- Колонка має захист від води та пилу за стандартом IP67.
- Вбудоване FM-радіо зі знімною антеною.
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Інтерфейси | AUX-вхід, micro USB |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Особливості | Функція гучного зв'язку |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 30 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.65 кг |
| Висота | 210 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Ширина | 85 мм |