
1 500 ₴
Нове елегантне та зручне портативне DAB FM-радіо з Bluetooth забезпечує чітку якість звуку та автоматично шукає всі доступні радіостанції, що відображаються на РК-дисплеї. Тож ви точно знаєте, що чуєте.
Працює від мережі або від акумулятора, ідеально підходить для використання вдома, в саду або в дорозі. Компактний дизайн і зручна ручка для транспортування роблять його ідеальним супутником у подорожах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Byron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Особливості | Дисплей, USB-роз'єм, Вихід на навушники |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Приймач |
| Тюнер | Цифровий |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 560 г |
| Висота | 121 мм |
| Довжина | 229 мм |
| Ширина | 84 мм |