






850 ₴
Змішуйте та подрібнюйте до досконалості з новим блендером 23821-56 від Russell Hobbs. Блендер чудово підійде для приготування безлічі смузі, молочних коктейлів, крем-супів, фруктових і овочевих пюре для дитячого харчування. У комплекті пляшечка з кришечкою для використання на ходу, завдяки якій Ви зможете готувати напої і відразу ж брати їх із собою в дорогу.
Стильний корпус із неіржавної сталі гарно виглядатиме на будь-якій кухні. А два швидкісні режими, режим пульс і здатність колоти лід, безумовно, зроблять цей блендер незамінним помічником. Скляний глечик об'ємом 1,5 літра легко відокремити від корпусу, щоб помити. А гумові нековзні ніжки надійно утримують блендер на місці, що робить його ще більш зручним для використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Russell Hobbs |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 385 мм |
| Глибина | 222 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колка льоду | Так |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | скло |
| Об'єм глечика | 1.5 л |
| Отвір для додавання інгредієнтів | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |