
1 900 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viomi |
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.5 л |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Індикатор роботи | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Вживані |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Вага | 1.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція автовимкнення | Так |